Mile Svilar najbolji je fudbaler Rome ove sezone, a o njegovoj budućnosti se redovno piše u Italiji.
U prethodnom periodu, inostrani mediji dovodili su ga u vezi sa klubovima poput Čelsija, Mančester sitija, Bajerna iz Minhena i Njukasla.
Rimska La Republika ističe i da za sada bivšeg reprezentativca Srbije prati Milan kao prvog kandidata ukoliko ode Majk Menjon.
Detalji potencijalnog transfera trenutno nisu poznati, ali kako navodi medij iz glavnog grada Italije, prelazak bi mogao da zavisi i od Aleksisa Salemakersa.
Belgijanac je pozajmljen od roso-nera na početku sezone, a u tekućoj sezoni je odigrao 28 utakmica na kojima je upisao po šest golova i asistencija.
Kada se govorilo o novom ugovoru za golmana, pominjala se klauzula od 40.000.000 evra.
Jasno je da bi tim iz „grada mode“, morali bi da zavuku ruku „duboko u džep,“ čak i ako u razmenu uđe reprezentativac Belgije.
Ukoliko dođe do dogovora, Mileta Svilara bi na San Siru sačekali Strahinja Pavlović i Luka Jović, ukoliko ostane deo sedmostrukog prvaka Evrope.
Be the first to comment on "SVILAR IDE KOD DVOJICE SRBA?! Višestruki prvak Evrope hoće najboljeg igrača Rome"