Veljko Petrovic
09.03.2025 - 17:41

REPREZENTATIVAC KONGA NA RADARU CRVENE ZVEZDE! Afrikanac kao pojačanje za Ligu šampiona?
Crvena zvezda je snimila potencijalno pojačanje za ofanzivu u TSC-u iz Bačke Topole u vidu Embongua Prestiža, saznaje Sport klub.
Konkretna ponuda za krilnog napadača nije još uvek poslata, ali puls je opipan i sasvim je moguće da se krene u realizaciju krajem sezone.
Na stadionu „Rajko Mitić“ uveliko prate igre 24-godišnjaka koji je u poslednje četiri utakmice dao tri gola.
Reprezentitvac Konga je jedna od retkih pozitivnih stvari „lavova“ u drugom delu sezone, a pogodio je u osmini finala Lige konferencija.
Nekadašnji ofanzivac Metalca iz Gornjeg Milanovca ove sezone u svim takmičenjima ima 27 utakmica, devet golova i dve asistencije.
Tokom karijere je osim u domovini igrao u Češkoj, Americi, Saudijskoj Arabiji i Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
Ukoliko želite da pomognete rad našeg sajta, to možete učiniti klikom na neku od reklama.