Iako je Crvena zvezda pretrpela težak poraz od Intera u nedavnom meču Lige šampiona, kvalitet koji je pokazao Andrija Maksimović je bio i te kako upadljiv.
Sa samo 17 godina, Maksimović već privlači pažnju nekih od najvećih evropskih fudbalskih klubova.
To je uprkos činjenici da je do sada odigrao samo četiri seniorska meča za Crvenu zvezdu.
Prema izvorima „CaughtOffside“-a, skauti Njukasl junajteda, Mančester sitija, Brajtona i Hove Albiona, kao i Čelsija, prisustvovali su utakmici sredinom nedelje kako bi procenili talentovanog tinejdžera, i bili impresionirani onim što su videli.
Takođe, izvori navode da Brajton već pokušava da preduhitri konkurenciju i da je stupio u kontakt sa Zvezdu kako bi se raspitao o njegovoj situaciji.
Juventus, Napoli, Atletiko Madrid, Sevilja i Borusija Dortmund takođe prate Maksimovića sa velikim interesovanjem, ali još niko od njih nije zvanično iskazao interesovanje.
Be the first to comment on "ENGLEZI OZBILJNO ZAGRIZLI: Miljenik Delija ekspresno napušta Marakanu?"