ITALIJANI TVRDE: Partizan završio veliko pojačanje!

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović

Izraelski fudbaler Stav Lemkin je postigao dogovor sa Partizanom i uskoro bi trebao da bude predstavljen kao novi igrač crno-belih.

Kako prenosi „Tuttomercato“, 21-godišnji defanzivac Šahtjora iz Donjecka je postigao dogovor sa Partizanom.

 


Crno-beli su pre dva dana ostali bez Bojana Kovačevića koji je otišao na pozajmicu u Kadis, a u poslednje vreme se pominje i odlazak kapitena Svetozara Markovića, za kojeg postoji interesovanje čeških i ruskih klubova.

Zbog toga su se aktivirali u klubu iz Humske da pronađu alternativu za štopera, a izbor je pao na Lemkina, koji je ponikao u Hapoelu iz Tel Aviva.

 


Lemkin se odlučio za promenu sredine pošto nije zabeležio ni jedan nastup za Šahtjor u aktuelnoj sezoni.

Be the first to comment on "ITALIJANI TVRDE: Partizan završio veliko pojačanje!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*