BOMBA: Zvezda dovela bivšeg fudbalera Partizana!

Delije Zvezda Marakana
FOTO: FK Crvena zvezda

Mihajlo Popović je najnovije pojačanje Omladinske škole Crvene zvezde.

Popović je došao iz Partizana i igra na poziciji štopera. Rođen je 2009. godine.

 


„Crvena zvezda nastavlja da ulaže u mlade talente, te je danas u prostorijama našeg kluba profesionalni ugovor potpisao talentovani štoper Mihajlo Popović. Mladi defanzivac rođen 2009. godine u Kljajićevu je u crveno-bele redove stigao iz Partizana, a nakon parafa sa našim klubom izneo svoje prve utiske“, navode iz Zvezde.

I sam Popović je prokomentarisao ovaj transfer.

 


„Velika mi je čast što sam potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom. Spreman sam da pružim svoj maksimum na terenu, a samim tim i da opravdam očekivanja čelnika. Radujem se što ću raditi sa sjajnim trenerima i igračima i verujem da ćemo zajedno postići velike uspehe. Hvala klubu na poverenju i prilici koju su mi pružili, jedva čekam početak sezone i nove izazove“, rekao je Popović.

1 Comment on "BOMBA: Zvezda dovela bivšeg fudbalera Partizana!"

  1. Pizda mala

Leave a comment

Your email address will not be published.


*