TADIĆ PRIZNAO: Ne bih se osećao prijatno ako bismo izbacili Partizan!

FOTO: FSS

Partizan će u kvalifikacije za Ligu šampiona krenuti iz drugog kola.

Mogući rivali crno-belih su Fenerbahče i Dinamo iz Kijeva!

 


“Iskreno, ne bih voleo. Ne volim da igram protiv naših ekipa. Volim kada naši klubovi prolaze dalje, bilo da je to Zvezda, Partizan, Vojvodina, Čukarički, TSC, sada Radnički… Ko god da igra, želiš da prođe dalje i ne želiš da ti budeš taj koji ih je izbacio. Oni su iz naše države, neću da im ja nanesem bol. Zato ne bih voleo da igram protiv Partizana, nego da i oni i mi prođemo dalje i to mi je onda dupla sreća. Drugačije bi mi bilo krivo, ne bi mi bilo prijatno kad bismo ih baš mi pobedili“, rekao je Dušan Tadić za Mozzart sport.

Žreb za 2. kolo kvalifikacija za LŠ zakazan je za 19. jun. Prvi meč je na programu 23-24. jula, dok je revanš 30-31 jula.

 


Partizan će taj meč odigrati bez prisustva publike pošto je kažnjen od strane UEFA zbog ispada navijača.

Be the first to comment on "TADIĆ PRIZNAO: Ne bih se osećao prijatno ako bismo izbacili Partizan!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*