OVO SU SVI ČEKALI: Doneta najvažnija odluka pred start finala ABA lige

FOTO: KK Partizan/Emilija Jovanović

Crvena zvezda će domaće utakmice finalne serije ABA lige igrati u „Pioniru“, umesto u Beogradskoj areni.

Klub sa Malog Kalemegdana je polufinalni meč regionalnog prvenstva sa Megom igrao u dvorani „Aleksandar Nikolić“, koja će biti domaćin i susreta sa „večitim“ rivalom.

 


Crveno-beli su ove sezone igrali u Beogradskoj areni, ali će protiv Partizana nastupati u hali kapaciteta oko 8.000 mesta.

Zvezda je u pismu članstvu objasnila odluku o promeni terena, čiji je kapacitet manji nego što crveno-beli imaju broj prodatih sezonskih karata.


„Koliko god smo ponosni na preko 12 hiljada sezonskih karata, uz odredjene restrikcije i pravilno planiranje, smatramo da možemo da organizujemo važnu i veliku utakmicu, kao i nebrojeno puta do sada i napravimo atmosferu o kojoj će se pričati i koja će pomoći našim momcima“, piše između ostalog i navodi se da će utakmicama moći da prisustvuju samo oni, vlasnici sezonskih ulaznica.

Prvi mečevi finalne serije na programu su u ponedeljak od 20.30, odnosno u sredu od 19.30 časova.

 


Be the first to comment on "OVO SU SVI ČEKALI: Doneta najvažnija odluka pred start finala ABA lige"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*