BIVŠI TRENER ZVEZDE UDARIO NA LESORA: Pale teške reči!

Košarkaši Partizana savladali su Crvenu zvezdu u 21. kolu AdmiralBet ABA lige i to posle velikog preokreta (92:81).

Zaostajali su crno-beli i 20 poena, nisu se predavali, pa su na krilima maestralnog Matijasa Lesora (27 poena, osam skokova, dve asistencije) stigli do trijumfa koji im donosi priliku da sa prvog mesta dočekaju plej-of.

Odlično je igrao Partizan u drugom poluvremenu, a utakmicu je obeležio upravo francuski centar koji je čak 15 od 27 poena postigao sa linije penala.

Bacanja je šutirao 15 od 21, a to je zapazio i legendarni Vlade Đurović koji je u emisiji Arene sport po završetku meča posebnu pažnju posvetio upravo ovom detalju.

– Mogu da potpišem opkladu sada da Lesor više nikada neće šutirati 20 i nešto slobodnih bacanja. To nema šanse, on nije taj igrač. Bio je zaštićen kao beli medved – rekao je za televiziju Arena sport Đurović, pa se dotakao kraja treće četvrtine:

– Vildozina greška u poslednjem napadu je bila vrlo važna. Zvezda je imala plus šest, a Madar je kaznio to trojkom. Publika je već bila zapalila sveće.

Podsetimo, crno-beli trenutno imaju 19 pobeda i dva poraza te sigurno koračaju ka prvom mestu.

Sa druge strane, Zvezda ima meč manje, ali i izgubljenu utakmicu više, te je trenutno drugoplasirana sa skorom 17-3.

Be the first to comment on "BIVŠI TRENER ZVEZDE UDARIO NA LESORA: Pale teške reči!"