ZVEZDA UBOLA DŽEKPOT: Nemilosrdni GOLGETER stiže na Marakanu! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde dobiće veliko pojačanje narednog leta.

Nigerijski ofanzivac Piter Olanjinka na sjajan način provodi svoje poslednje mesece u dresu Slavije iz Praga.

On je nastavio da rešeta protivničke mreže i pomogao je svom timu da posle preokreta savlada aktuelnog šampiona Viktoriju iz Plzenja rezultatom 2:1.

Tomaš Hori je u 16. minutu doneo prednost gostima iz Plzenja, a onda je na scenu stupio budući fudbaler Crvene zvezde.

Petar Ševčik je izveo korner u 50. minutu, a Olanjinka se našao na pravom mestu i sproveo loptu u mrežu.

Do kraja utakmice domaćin je stigao do potpunog preokreta pogotkom Ondreja Lingra.

Olanjinki je ovo bio 15. pogodak ove sezone u svim takmičenjima i nema sumnje da će Zvezda u njemu dobiti ubitačno pojačanje.

Podsetimo, Nigerijac je sa crveno-belima potpisao ugovor do 2026. godine, uz mogućnost da saradnju sa srpskim šampionom produži na još godinu dana.

Inače, ovim trijumfom Slavija se vratila na prvo mesto Fortuna lige.

Be the first to comment on "ZVEZDA UBOLA DŽEKPOT: Nemilosrdni GOLGETER stiže na Marakanu! (VIDEO)"