KOMŠIJE U SUZAMA: Hrvati će ovo ZAUVEK pamtiti!

Vaterpolisti Hrvatske poraženi su u Zagrebu od Italije rezultatom 14:13 u trećem kolu grupe A kvalifikacionog turnira Svetskog kupa.

Italija je ostala jedina maksimalna sa skorom 3-0, dok učinak 2-1 imaju Mađarska, SAD i Hrvatska.

Prve tri selekcije obezbediće plasman na završni turnir koji je na programu u Los Anđelesu od 30. juna do 2. jula.

Izabranici Ivice Tucka su na neverovatan način izgubili od Italije, pošto su pred završnih osam minuta vodili sa pet golova razlike.

Usledila je katastrofalna poslednja deonica, koju je Italija dobila sa 7:1 i tako preokrenula.

Pojedini tamošnji mediji su četvrtu četvrtinu okarakterisali kao najgoru u istoriji hrvatskog vaterpola.

Kod Hrvatske je najbolji bio Jerko Marinić Kragić sa četiri gola, dok je Italijane predvodio Luka Marcijali.

Podsetimo, Srbija je ranije danas u Podgorici pobedila Crnu Goru rezultatom 11:9.

Be the first to comment on "KOMŠIJE U SUZAMA: Hrvati će ovo ZAUVEK pamtiti!"