GROBARI TUGUJU: Zvezda odnela veliku pobedu!

Vaterpolisti Crvene zvezde srušili su Partizan na Banjici sa 11:10 u okviru 1. kola plej-of faze Superlige Srbije.

Crveno-beli su ovom pobedom pretekli večitog rivala i sada imaju deset osvojenih bodova, poen više od crno-belih.

Partizan je nošen hukom sa tribina odigrao sjajno prvo poluvreme posle kojeg je vodio rezultatom 7:4.

Ipak, Zvezda uzvraća fantastičnom trećom četvrtinom, koju je rešila u svoju korist sa 5:2, pa je pred poslednji period rezultat bio izjednačen, 10:10.

Crveno-beli su se bolje snašli u završnici, iako su bili bez isključenih Gavrila Subotića i Dušana Vasića.

Dušan Marković je lepim golom doneo prednost i pobedu Crvenoj zvezdi pred prepunim tribinama SC Banjica.

Partizan u narednom kolu gostuje Šapcu, dok će crveno-beli na noge valjevskom Valisu.

Be the first to comment on "GROBARI TUGUJU: Zvezda odnela veliku pobedu!"