BUGARI NADIGRALI CRVENO-BELE: Zvezdi nedovoljan gol Viga

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Ludogereca 3:2 u pripremnoj utakmici odigranoj u Antaliji.

Izbranici Miloša Milojevića imali su perfektan učinak u dosadašnjem delu priprema, četiri od četiri, ali su protiv bugarskog rivala doživeli prvi poraz.

Zvezda je loše otvorila utakmicu i već posle nešto malo više od pola sata igre na semaforu je bilo 3:0.

Mrežu šampiona Srbije načeo je Igor Tijago u devetom minutu, na 2:0 povisio je Tekpetej u 34, dok je velikih 3:0 Ludogorecu doneo, ponovo, Igor Tijago golom u 36. minutu.

Crveno-beli do kraja poluvremena nisu uspeli da smanje zaostatak, te se na pauzu otišlo sa tri gola prednosti Ludogoreca.

Očekivao se odgovor Zvezde u drugom periodu, i dobili smo ga. Međutim, kasno su počeli da igraju, te su na kraju samo uspeli da ublaže poraz.

Mirko Ivanić u 75. minutu smanjio je na 3:1, dok je novopridošlica, Aleks Vigo, bio strelac drugog gola u 90. minutu.

Vigo je i postavio konačan rezultat, te je Zvezda pretrpela prvi poraz na pripremama u Turskoj.

Be the first to comment on "BUGARI NADIGRALI CRVENO-BELE: Zvezdi nedovoljan gol Viga"