PENALI U TURSKOJ: Partizan remizirao sa Rumunima!

Fudbaleri Partizana remizirali su sa rumunskom Univerzitateom rezultatom 1:1 (1:0) u prvom kontrolnom meču na pripremama u Turskoj.

Oba gola na današnjem meču postignuta su iz penala.

Crno-beli su došli do prednosti u 11. minutu, jedanaesterac je izborio Baždar, a realizovao ga je Pavlović.

„Parni valjak“ je na veliki odmor otišao sa minimalnim vođstvom, a izjednačujući pogodak rumunskog tima delo je kapitena Ivana koji je zatresao mrežu u 77. minutu susreta.

Beograđani su ostavili dobar utisak imajući u vidu fazu priprema. Crno-beli su imali više od igre, naročito dobro su se nametnuli tokom prvog poluvremena, a u drugom je trener Gordan Petrić rešio da zameni kompletnu postavu, osim golmana Lukača koji je gol branio svih 90 minuta.

Podsetimo, Partizan zimuje sa deset bodova minusa u odnosu na branioca titule u Mozzart Superligi Srbije, ekipu Crvene zvezde, a u februaru ga očekuje dvomeč sa Šerifom u okviru plej-ofa za nokaut fazu Lige konferencija.