DELIJE SLAVE: Zvezda BOLJA od Partizana!

Odbojkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u gostima sa 3:2 (25:20, 19:25, 17:25, 25:16, 15:13) u prvom ovosezonskom večitom derbiju u okviru 10. kola šampionata Srbije.

Crveno-beli su se sada izjednačili sa večitim rivalom, pošto oba kluba imaju skor 6-4.

Prvi set je pripao gostima, a potom su izabranici Bojana Janića odigrali dva savršena seta i očas posla preokrenuli na 2:1.

Ipak, Zvezda se nije predavala, pa je u četvrtom setu razbila rivala sa 25:16 i uvela meč u odlučujući peti set.

Odbojkaši Zvezde su sjajno igrali, poveli su sa 9:3 i činilo se da će lako stići do pobede. Ipak, Partizan pravi čudesan preokret i stiže do vođstva od 13:12. Tu je bio i kraj za crno-bele, do kraja utakmice nisu osvojili nijedan poen, a crveno-beli su sa tri vezana stigli do velike pobede.

Najefikasniji u Zvezdi bio je Stefan Skakić sa 14 poena, Aleksandar Okolić ih je imao 12, dok su Milan Pepić i Aleksa Polomac imali po 11, jedan više od Lazara Marinovića.

U ekipu Partizana Milija Mrdak je bio dominantan sa 24 poena, Luka Tadić je osvojio 15, a Daniel Gruveus 14 poena.

Be the first to comment on "DELIJE SLAVE: Zvezda BOLJA od Partizana!"