SJAJNE VESTI: Partizan ovo MORA da iskoristi!

Košarkaši Partizana u narednom kolu Evrolige, u četvrtak, dočekuju ekipu Valensije.

Španski klub će u Beograd doći posle četiri uzastopna poraza u svim takmičenjima, a poslednji je doživeo u meču Endesa lige.

Unikaha je u gostima savladala Valensiju rezultatom 83:67.

Domaći su bili bolji samo na startu utakmice i rešili prvu četvrtinu u svoju korist rezultatom 15:14, ali je ostatak meča pripao gostima iz Malage.

Unikaha je sredinom druge deonice došla do prve dvocifrene prednosti (31:21). Uspela je Valensija da spusti razliku na samo poen zaostatka u trećoj četvrtini (53:52), ali dalje evroligaš nije mogao. Uspela je Unikaha da ostane u vođstvu i sjajnom igrom u poslednjoj četvrtini stigne do ubedljive pobede.

Najefikasniji u redoma pobednika bili su Tajler Kalinoski i Tajson Karter sa po 14 poena. U ekipi Valensije istakli su se Bojan Dubljević sa 14, Kris Džouns sa 13 i Ćabi Lopez-Arostegi koji je ubacio poen manje.

Valensija je nakon devet odigranih kola u ligi Endesa tek 12. sa skorom 4-5.

Nadamo se da će Partizan iskoristiti lošu formu španskog kluba i da će u četvrtak Valensiji naneti i peti poraz u nizu.

Be the first to comment on "SJAJNE VESTI: Partizan ovo MORA da iskoristi!"