OBISTINILE SE CRNE SLUTNJE: Smailagića čeka duga pauza!

Centar Partizana Alen Smailagić je u utorak doživeo povredu prsta tokom utakmice protiv Barselone.

Naknadnim pregledima i nakon urađenog snimka, potvrđeno je ono na šta se sumnjalo na samom terenu, a to je pucanje tetive na četvrtom prstu desne šake.

Povređena ruka je imobilisana, a očekivana pauza prilikom ovakve povrede je šest nedelja.

Smailagić je zbog povrede koju je doživeo letos pauzirao do sredine ovog meseca.

Vratio se pre sedam dana odličnim nastupom protiv Makabija (9 poena za četiri i po minuta), a potom igrao 20 minuta protiv Splita i za to vreme ubacio osam poena uz 10 skokova.

Partizan je u utorak poražen od Barselone 79:68, nakon pada u drugom poluvremenu, a već u četvrtak gostuje Real Madridu.

Crno-beli posle devet odigranih utakmica imaju učinak 4-5.

Be the first to comment on "OBISTINILE SE CRNE SLUTNJE: Smailagića čeka duga pauza!"