CRNO-BELI ČAS FUDBALA: Partizan se igrao i deklarisao Voždovac!

Sjajna uvertira za novi duel sa Kelnom.

Fudbaleri Partizana savladali su Voždovac u gostima rezultatom 4:0 u meču 14. kola Superlige Srbije.

Crno-beli sada posle 12 odigranih mečeva imaju 27 bodova, pet manje od vodeće Zvezde, zauzimaju četvrto mesto, ali tek treba da odigraju i dve zaostale utakmice. Voždovac je pretrpeo peti poraz i ostao je na šestoj poziciji sa 23 osvojena boda.

Partizan je večeras najveći deo posla obavio u prvih pola sata igre, kada je i postigao sva tri gola na ovoj utakmici.

Domaći su odolevali samo devet minuta, a onda Dijabate probija po desnoj strani, zatim odličan dribling pa centaršut za Rikarda Gomeša koji ramenom zahvata loptu i šalje je u mrežu sa oko pet-šest metara.

Trinaest minuta kasnije Natho asistira Rikardu za drugi gol, a već u 28. minutu bilo je 3:0, kada je raspoloženi Izraelac upisao još jednu asistenciju, ovoga puta za Meniga koji pogađa iskosa sa desne strane.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, trener Partizana Gordan Petrić je u 60. minutu napravio četvorostruku izmenu, a jedan od rezervista Nikola Terzić u poslednjim sekundama meča iskosa sa desne strane pogađa za konačnih 4:0.

Be the first to comment on "CRNO-BELI ČAS FUDBALA: Partizan se igrao i deklarisao Voždovac!"