PAKAO ZA CRNO-BELE: Loša vest za Partizan pred gostovanje Kelnu!

Fudbaleri Partizana predstojećeg četvrtka u okviru 3. kola grupne faze Lige konferencija gostuju ekipi Kelna.

Nemački klub je napravio sjajnu uvertiru za taj duel pošto je na svom terenu u meču 8. kola Bundeslige savladao Borusiju Dortmund rezultatom 3:2.

Izabranici Štefena Baumgarta ovim trijumfom skočili su na poziciju broj sedam u Bundesligi.

Ipak, posle prvih 45 minuta činilo se da će Milioneri stići do pobede pošto su vodili golom Julijana Brandta.

U drugom poluvremenu totalna rapsodija Kelna. Domaćin je od 53. do 56. minuta potpuno preokrenuo rezultat, a strelci su bili Kajnc i Tiges.

Nije se zaustavljao Keln, pa je preko Ljubičića povisio na 3:1. Dortmund je smanjio na 3:2 autogolom Šmica, ali do kraja utakmice nije uspeo da stigne, barem, do remija.

Ekipa Kelna je tako na perfektan način najavila duel sa beogradskim Partizanom, a crno-belima sigurno neće biti nimalo lako.

Be the first to comment on "PAKAO ZA CRNO-BELE: Loša vest za Partizan pred gostovanje Kelnu!"