BARSELONA NA KOLENIMA: Partizan OSVOJIO Blaugranu!

Košarkaši Partizana ostvarili su pobedu na pripremnom meču protiv Barselone rezultatom 81:75.

Partizan je slavio na gostovanju jednom od najboljih timova Evrope i ostvario pobedu samo nekoliko dana nakon što je poražen od Huventuda sa 30 razlike.

Crno-beli su napravili preokret u „Blaugrani“, pošto su na poluvremenu gubili šest razlike.

Posle prve deonice bilo je neizvesno uz minimalnu prednost domaćina (19:18), koji je uspeo da se odlepi do kraja poluvremena (40:34).

Partizanov preokret započet je u trećoj četvrtini i u poslednjih deset minuta ušlo se sa 62:61.

Crno-beli rešili su 4/4 u svoju korist sa 20:13 i upisali zasluženi trijumf.

Najbolji je bio Lesor sa 19 poena, dok su po 11 ubacili Naneli i Koprivica.

Panter i Petrović su imali po osam, dok su pet upisali Vukčević, Egzum, Trifunović i Anđušić.

Na drugoj strani istakli su se Kaisedo sa 16 i Kjurik sa 13, dok standardnih prvotimaca ekipe u sastavu nije bilo.

Naredni meč crno-bele očekuje u sredu protiv Manrese.