LOŠE VESTI ZA CRVENO-BELE: Zvezdu čeka PRAVI PAKAO!

Fudbaleri Crvene zvezde nalaze se u grupi H u Ligi Evrope gde će im rivali biti i Ferencvaroš i Monako.

Klub iz Budimpešte je u okivru 5. kola mađarskog šampionata u velikom gradskom derbiju razbio Honved sa 3:0.

Za Ferencvaroš je blistao nezaustavljivi Adama Traore, koji je postigao het-trik. Napadač iz Malija je u redove mađarskog velikana stigao ovog leta iz Šerifa.

Crvena zvezda će se sa Mađarima sastati u 3. i 4. kolu Lige Evrope, a Ferencvaroš je još jednom pokazao da neće biti nimalo naivan rival, te da srpskog šampiona čeka pakleno težak posao.

Svoj meč odigrao je i Monako, koji je uspeo da osvoji bod na najtežem gostovanju u ligi.

Ekipa Pola Klemena remizirala je sa PSŽ-om na Parku prinčeva, a konačan rezultat bio je 1:1.

Kevin Foland doneo je prednost ekipi Monaka u 20. minutu na asistenciju Aleksandra Golovina.

Dugo su odolevali fudbaleri Monaka, ali je PSŽ do izjednačenja stigao u 70. minutu, kada je Nejmar iskoristio penal i poravnao na 1:1.

Mogao je PSŽ do totalnog preokreta, ali je golman Nibel činio čuda na golu gostiju.

Ovaj duel je pokazao da Crvenu zvezdu u 1. kolu Lige Evrope čeka zasigurno najteži mogući posao, kada će ekipa Monaka stići na Marakanu.

Be the first to comment on "LOŠE VESTI ZA CRVENO-BELE: Zvezdu čeka PRAVI PAKAO!"