SPREMA SE ŽURKA: Zvezdi fali bod do titule

Crvenoj zvezdi nedostaje još bod do pete uzastopne šampionske titule.

Crvena zvezda će u nedelju od 18.30 igrati poslenju utakmicu u Superligi Srbije protiv Voždovca na stadionu „Rajko Mitić“.

 


Klub poziva navijače da nabave „crveno-bele“ barjake kojima će ukrasiti tribine Marakane.

„Fudbalski klub Crvena zvezda je za utakmicu poslednjeg kola Superlige Srbije koja se igra u nedelju od 18.30 pripremio deset različitih vrsta barjaka sa motivima našeg kluba koji će ukrasiti Marakanu na duelu protiv Voždovca, a svi navijači našeg kluba će moći rekvizite za navijanje da kupe već danas u Red Star šopu po ceni od 500 dinara. Svi zvezdaši će svoj rekvizit moći da nabave i na dan utakmice na posebnim punktovima koji će biti postavljeni oko stadiona ”Rajko Mitić”. Štandovi će biti postavljeni na pet raziličitih lokacija, na zapadnoj strani preko puta Sektora za članstvo, na prilazu iz pravca Bulevara Oslobođenja prema severnoj tribini, kod Gazimestana i na središnjem delu ispred istočne tribine Marakane“, stoji u saopštenju Crvene zvezde.

PROČITAJTE JOŠ:  IZVUKAO SE JUNAJTED: Ibra heroj Mančestera, Zenit uništio AZ, Genk pokazao kako se dobija Sasuolo (VIDEO)

Ulaznice za ovu utakmicu biće besplatne.


Be the first to comment on "SPREMA SE ŽURKA: Zvezdi fali bod do titule"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*