Fudbaleri Partizana u četvrtak od 21 čas gostuju Fejnordu u revanš meču osmine finala Lige konferencija.
Crno-beli su u Humskoj doživeli debakl i izgubili sa 5:2. Ipak, pred revanš na De Kajpu stižu informacije koje uvećavaju Partizanove šanse da napravi čudo.
Trener Fejnorda Arne Slot propustiće duel sa crno-belima zbog pozitivnog testa na koronavirus. Njegov pomoćnih Mario Pušić se, takođe, ne oseća dobro, pa ni on neće biti u mogućnosti da se nađe na klupi.
Zbog toga je pripremni treninga za Partizan vodio trener juniora Spajk Halshof.
Na sve to treba nadovezati i povredu stopala Džastina Bijloua, prvog golmana kluba sa De Kajpa, pa onda i povratak najboljeg napadača crno-belih Rikarda Gomeša.
Videćemo mogu li crno-beli do čuda.
Be the first to comment on "TRAČAK NADE ZA CRNO-BELE: Partizanu PORASLE šanse za EPSKO čudo u Roterdamu!"