PARNI VALJAK OSVOJIO PRAG: Zdjelar i Menig doneli veliku pobedu Partizanu!

Sjajan rezultat Partizana u Pragu.

Fudbaleri Partizana savladali su Spartu sa 1:0 u prvom meču nok-aut faze Lige konferencija.

Crno-beli su tako pred revanš u Beogradu narednog četvrtka stekli lepu prednost.

Gosti iz Beograda su krenuli dosta bolje i u dva navrata zapretili gostima preko Markovića, potom i Meniga čije je udarce uz malo muke uspevao da odbrani Holec.

Usledila je terenska inicijativa Sparte, odličnu priliku imao je Hancko čiji je udarac odbranio Popović, da bi nedugo zatim pokušaj Karabeca sprečio Urošević.

Partizan je strepeo još jednom kada je Karabec loptu iz slobodnjaka poslao tik pored stative, da bi nakon toga usledio nešto mirniji ritam.

Sličnu sliku gledali smo i početkom drugog poluvremena, Sparta je imala izraženo veći posed lopte, dok je Partizan svoju priliku čekao iz kontranapada.

Takav pristup se izabranicima Aleksandra Stanojevića i isplatio.

Igrao se 78. minut kada je Zdjelar poslao sjajnu dubinsku loptu ka Kvinsiju Menigu, Holanđanin je utekao odbrani Sparte i odmerenim udarcem lobovao nemoćnog Holeca.

Partizan je nakon toga imao još jednu veliku priliku, ali je Jojiću zicer odbranio Holec.

Do kraja meča prmena nije bilo i crno-beli su stigli do pobede, velike pobede.

Be the first to comment on "PARNI VALJAK OSVOJIO PRAG: Zdjelar i Menig doneli veliku pobedu Partizanu!"