DEBI O KOJEM BRUJI EVROPA: Majstorija Vlahovića za pobedu Juventusa! (VIDEO)

Fantastičan debi Dušana Vlahovića u dresu Juventusa.

Fudbaleri Juventusa savladali su u okviru 24. kola Veronu rezultatom 2:0, ipak sve je ostalo u senci Dušana Vlahovića.

Srpski napadač je već u 13. minutu postigao svoj prvenac u dresu Stare dame, i to kakav. Dibala ga je sjajno uposlio, a Duci je još bolje lobovao istrčalog golmana Verone za vođstvo domaćina.

Posle debitantskog gola čitav stadion u Torinu uzvikivao je njegovo ime.

Imao je Srbin još nekoliko pokušaja u prvom poluvremenu, ali promene rezultata nije bilo.

Pobedu Juventusa potvrdio je u 61. minutu još jedan debitant, Denis Zakarija. On je iskoristio loše postavljenu odbranu gostiju i preciznim udarcem pogodio za 2:0.

Do kraja meča videli smo po nekoliko dobrih šansi na obe strane, ali su golmani Juventusa i Verone fantastičnim odbranama sprečili ljubitelje fudbala da vide još neki pogodak.

Na kraju trijumf Juventusa, koji će se pamtiti samo po spektaklu Ducija Vlahovića.

Be the first to comment on "DEBI O KOJEM BRUJI EVROPA: Majstorija Vlahovića za pobedu Juventusa! (VIDEO)"