STANOJEVIĆ OTKRIO: Evo zbog čega je Vujačić igrao 90 minuta!

Fudbaleri Partizana pobedom nad Tikvešom od 2:1 startovali su pripreme u Turskoj.

Trener crno-belih Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan trijumfom svojih pulena.

– Generalno sam zadovoljan da smo odradili korektnu utakmicu, imali smo dosta šansi koje smo mogli da iskoristimo. Moram da budem zadovoljan što protivnik nije imao nijednu šansu, gol su postigli iz penala što je bio plod naše greške, ali u svakom slučaju sve je to bilo dobro – istakao je Aleksandar Stanojević.

Jedino je Igor Vujačić odigrao svih 90 minuta, šef stručnog štaba Partizana otkrio je i zbog čega.

Samo je Vujačić igrao 90 minuta jer nismo imali dovoljan broj igrača. Bilo je promenljivo, malo dobre igre, malo lošije, što je normalno za ovaj period. Dosta šansi smo promašili, imali neke greške u osnovnim pasovima, što je normalno za ovaj period, tako da polao ulazimo u ritam – zaključio je Stanojević.

Be the first to comment on "STANOJEVIĆ OTKRIO: Evo zbog čega je Vujačić igrao 90 minuta!"