VETAR U LEĐA ZA CRNO-BELE: Dobre vesti za Partizan pred meč na Kipru!

Fudbaleri Partizana u četvrtak 17. septembra kreću takmičenje u grupnoj fazi Lige konferencija.

Crno-beli će u 1. kolu gostovati ekipi Anortozisa, a meč će se igrati na stadionu GSP u Nikoziji.

Anortozis, za razliku od Partizana, nije imao dobru uvertiru pred start evropske odiseje.

Partizanov rival iznenađujuće je poražen je Doksa Drame u gostima sa 2:0 u meču 2. kola kiparskog šampionata.

Doksa je u 24. minutu ostala sa igračem manje zbog isključenja Ananea, ali je Anortozis samo tri minuta kasnije takođe dobio crveni karton, pošto je Deletić isključen.

Domaćin je poveo golom Berata Sadika u 42. minutu utakmice, a konačnih 2:0 isti igrač postavio je sa bele tačke u 89. minutu.

Anortozis je tako doživeo poraz u svom prvom meču u kiparskom šampionatu ove sezone i u lošem raspoloženju čeka Partizan, koji je, podsetimo, u Kragujevcu savladao Radnički sa 3:1 posle preokreta.

Od preostalih Partizanovih rivala Flora je sa ubedljivih 6:0 savladala Parnu u gostima, dok je Gent na svom terenu poražen od Šarlroa sa 3:2, iako je tokom većeg dela meča imao igrača više.

Meč Anorzoris Partizan na programu je u četvrtak 16. septembra sa početkom od 21 čas.

Be the first to comment on "VETAR U LEĐA ZA CRNO-BELE: Dobre vesti za Partizan pred meč na Kipru!"