NE CVETA MU CVEĆE: Asano u velikom problemu!

Navijače Partizana je žestoko zaboleo odlazak Takume Asana preko noći, ali Japancu ne ide kako bi želeo u nastavku karijere!

Asano je napustio Partizan u finišu prošle sezone, potom je potpisao za Bohum gde se nije proslavio.

A, sada je ostao bez mesta u reprezentaciji Japana. Sa samo odigranih 117 minuta u novoj sezoni, bez gola, bez asistencije, za Takumu su se, barem do daljeg, zatvorila vrata državnog tima.

Na spisku pozvanih igrača za mundijalske kvalifikacije, za utakmice sa Omanom (2. septembar) i Kinom (7. septembar), nema Asana, već u napadačkoj liniji Japana su Juja Osako iz Kobea i Kjogo Furuhaši iz Seltika.

Asano je odigrao do sada 28 utakmica za Japan i postigao šest golova, a na poslednjem nastupu u junu protiv Kirgistana je bio strelac u pobedi od 5:1.

Be the first to comment on "NE CVETA MU CVEĆE: Asano u velikom problemu!"