RUSI POKAZALI MOĆ: Soči već posle prvog meča rešio sva pitanja!

Čini se da se posle već prvog meča zna protiv koga će Partizan igrati u 3. kolu kvalifikacija za LK ukoliko eliminiše Dunajsku Stredu.

To će po svemu sudeći biti Soči koji je na svom terenu ubedljivo savladao Kešlu sa 3:0.

Ruski tim bio je dominantan od početka do kraja. U prvom poluvremenu gol je postigao Rodrigo, dok su u nastavku pogađali Noboa sa penala i Barsov.

Jedini problem za Soči je potencijalno teža povreda sjajnog Jusupova, koji je već u 29. minutu svoje mesto ustupio Terekovu.

Najbolji akter utakmice svakako je bio iskusni Noboa, koji je pored gola upisao i dve asistencije.

Revanš je na programu za sedam dana u Azerbejdžanu, ali taj meč će najverovatnije biti samo formalnost

Be the first to comment on "RUSI POKAZALI MOĆ: Soči već posle prvog meča rešio sva pitanja!"