NIJE SE PROSLAVIO: Debitovao Takuma Asano!

Takuma Asano je pre nekoliko nedelja potpisao ugovor sa nemačkim Bohumom, a sada je i debitovao za svoj novi klub i to protiv ekipe Ferla.

Meč nije bio uobičajen, jer se nije igralo dva puta po 45 minuta, već je duel trajao 120 minuta i bio je podeljen na četiri deonice od po 30 minuta.

Bivši ofanzivac Partizana odigrao je u poslednjih 30 minuta, kada je na snazi bio rezultat 3:3, isti onaj kojim je okončan susret.

Poslednju takmičarsku klupsku utakmicu Asano je odigrao 29. aprila za Partizan protiv Proletera, a sa selekcijom Japana je sredinom prošlog meseca pobedio Kirgistan (5:1) u azijskim za kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo kada je i postigao gol.

Nešto ranije, igrao je prijateljski meč sa Srbijom.

Za tri dana Bohum igra protiv još jednog niželigaša Bonera, a 17. jula protiv Borusije Dortmund sa kojom će ove sezone sastajati u Bundeseligi. Biće to nove prilike za Asana da se dodatno oslobodi u dresu novog kluba.

Be the first to comment on "NIJE SE PROSLAVIO: Debitovao Takuma Asano!"