LOKOMOTIVA SLAVI: Marko Nikolić osvojio PRVI trofej u Rusiji!

Marko Nikolić

Marko Nikolić je nastavio da radi ono što zna najbolje, da osvaja trofeje.

Bivši trener Partizana stigao je do prvog pehara u ruskom fudbalu, pošto je njegova Lokomotiva iz Moskve u finalu Kupa Rusije savladala ekipu Krila Sojvetov sa 3:1, meč se održao u Nižnjem Novgorodu.

Kamano je u 15. minutu doneo prednost Moskovaljanima, ali je samo sedam minuta kasnije Sarveli izjednačio na 1:1, a sa tim rezultatom otišlo se i na veliki odmor. Lokomotiva je bila u nešto podređenijem položaju u prvom poluvremenu, pošto je Krila Sovjetov imala i veći posed lopte i veći broj udaraca ka golu.

Lokomotiva stiže do novog vođstva u 48. minutu kada je iskusni Smolov iskoristio penal za 2:1.

Krila Sovjetov je posle toga propustila dve fantastične prilike da ponovo izjednači. Kao što to često biva u fudbalu, stigla je surova kazna. Lokomotiva u 84. minutu golom Serkeire stiže do konačnih 3:1 i osvaja trofej.

Nikoliću je ovo bio peti trofej u karijeri, a po dva je osvojio u Partizanu i Videotonu.

Be the first to comment on "LOKOMOTIVA SLAVI: Marko Nikolić osvojio PRVI trofej u Rusiji!"