TUGA U ANDALUZIJI: Injaki šokirao Sevilju i ugasio joj snove o tituli!

Fudbaleri Atletik Bilbaa savladali su Sevilju u gostima 1:0 (0:0), u poslednjem meču 34. kola LaLige.

Lopetegijevi izabranici su se ovim kiksom vrlo verovatno oprostili od titule u Španiji.

Aktuelnom osvajaču Lige Evrope su mnogi svakako davali najmanje šansi, a ovaj poraz je potvrdio da će maksimum ovog tima biti plasman u Ligu šampiona, koji su već obezbedili.

Matematički Sevilja je još uvek u igri, ali četiri runde pre kraja ima šest bodova manje od lidera Atletika, odnosno četiri manje od Real Madrida i Barselone.

Sevilja je dominirala na utakmici protiv baksijske ekipe, ali nisu uspeli da postignu gol zlata vredan.

U prvom poluvremenu najbliži golu je bio En Nesiri, dok su u drugom šanse propustili Rakitić i Akunja.

I kada je delovalo da neće biti golova na utakmici, mrežu je u 90. minutu zatresao Injaki Vilijams i rastužio domaće igrače.

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj nije ulazio u igru.

Tim iz Andaluzije naredne nedelje očekuje teško gostovanje Realu u Madridu.

Što se tiče Bilbaa, on je 10. na tabeli sa 45 bodova i u sledećem kolu dočekuje Osasunu.

Be the first to comment on "TUGA U ANDALUZIJI: Injaki šokirao Sevilju i ugasio joj snove o tituli!"