MARKOV DAN ZA ZABORAV: Nikolić doživeo NAJTEŽI poraz u karijeri!

marko-nikolic-partizan-fk

Marko Nikolić će dugo pamtiti ovaj Uskrs.

Bivši trener Partizana je sa Lokomotivom vezao 11 uzastopnih pobeda, a sada je usledio težak debakl od Zenita u Sankt Peterburgu.

Zenit je razbio Moskovljane sa 6:1 i tako osvojio treću uzastopnu titulu u Premijer ligi Rusije.

Nadala se Lokomotiva da će pobedom učiniti završnicu prvenstva zanimljivom, ali umesto toga doživela je pravi brodolom.

Zenit je posle prvih 45 minuta vodio sa 3:0, golovima Dzjube i dvostrukog strelca Azmuna. Na startu drugog poluvremena Azmun stiže do het-trika, a par minuta kasnije drugi gol postiže i Dzjuba za ubedljivih 5:0.

Kamano je u 56. minutu postigao jedini gol za Lokomotivu, a Malkom je u 67. postavio konačnoh 6:1. Zenit je imao još nekoliko prilika da slavi i ubedljivije, ali srećom po goste nijednu nije iskoristio.

Nikolićeva Lokomotiva sada ne drži sve u svojim rukama kada je u pitanju borba za plasman u Ligu šampiona. Moskovljani su drugi, ali imaju dva boda i meč više od trećeplasiranog Spartaka, koji će već u ponedeljak imati šansu da pobedom nad Arsenalom iz Tule zasedne na drugu poziciju dva kola pre kraja prvenstva.

Be the first to comment on "MARKOV DAN ZA ZABORAV: Nikolić doživeo NAJTEŽI poraz u karijeri!"