Omladinski večiti derbi-Purić-Partizan-Crvena zvezda-Omladinci

Omladinski derbi na terenima Teleoptika pripao je Crvenoj zvezdi.

Crveno-beli su savladali Partizan u gostima sa 1:0 i tako mu se osvetili za poraz iz jesenjg dela sezone. Zvezda je ovim trijumfom prestigla večitog rivala na tabeli i nastavila trku za prvoplasiranim Brodarcem i plasmanom u Omladinsku Ligu šampiona.

Partizan je imao bolje šanse i bio opasniji u prvom poluvremenu. Golman Zvezde Čupić je sa dve sjajne odbrane sačuvao nulu na poluvremenu. Pogotovo je zablistao kod kolosalne prilike koju je imao Grbović.

U nastavku Zvezda je bila nešto bolji rival, a do pobede je stigla sa bele tačke. Golman Partizana Gočmanac je skrivio penal, a Knežević ga je pretvorio u gol. Fudbaleri Partizana nisu mogli da se pomire sa odlukom sudije Đorđića, pošto su smatrali da je kazneni udarac prestrogo dosuđen.

Posle toga nije bilo mnogo prilika, gosti su stegli odbranu, nisu dopustili crno-belima da im zaprete, te su tri boda otputovala na Marakanu.

Be the first to comment on "ZVEZDA BOLJA OD CRNO-BELIH: Partizan se bunio, crveno-beli sa penala do pobede! (VIDEO)"