Saša Zverev

Aleksandar Zverev je doživeo šokantnu eliminaciju na startu Mastersa u Majamiju.

Zverev je u drugom kolu posle preokreta izgubi od 83. tenisera sveta Emila Rusuvorija sa 2:1 (1:6, 6:3, 6:1).

Ovo je bio njihov prvi međusobni duel i trajao je 125 minuta. Finca u 1/16 finala čeka Šveđanin Mikael Imer.

Zverev je razbio rivala u prvom setu. Nemac je napravio tri brejka, leteo je po terenu, te Rusuvoriju nije dozvolio nikakvu šansu. Zverev je prvi set rešio u svoju korist sa 6:1 i činilo se da će u njegovom prvom meču u Majamiju imati lak posao.

Ipak, dogodilo se veliko čudo. U drugom setu kao da smo gledali meč na WTA turu, pošto serveri gotovo da nisu uzimali gemove. Brejkovi su pljuštali na sve strane, a u ovom karambolu bolje se snašao Rusuvori koji je napravio dva više.

U trećem setu Zverev se u potpunosti raspao, pretrpeo još dva brejka i završio takmičenje u Majamiju i to samo nekoliko dana posle titule u Akapulku.

Nemac je tako izuzetno razočarao i doživeo jedan od najtežih poraza u karijeri.

Ukoliko želite da pomognete rad našeg portala, kliknite na neku od reklama. Vas ništa ne košta, a nama mnogo znači. Hvala!

Be the first to comment on "KAKVA BRUKA ZVEREVA: Anonimus RAZBIO Nemca i naneo mu jedan od najtežih poraza u karijeri!"