CRVENO-BELI PREKO PARTIZANA DO FINALA EL: Zvezda razbila crno-bele!

Juniori Crvene zvezde savladali su vršnjake iz Partizana sa 80:64 u trećem kolu grupe A juniorske Evrolige.

Zvezda je tako u dirgektnom susretu sa večitim rivalom obezbedila plasman u finale. Crveno-beli su vodili od samog početka do kraja i Partizan ni u jednom trenutku nije imao šansu da stigne do trijumfa.

Zvezda je posle prvih 10 minuta vodila sa 18:11, crno-beli su tokom drugog perioda stigli na minus četiri. Ipak, crveno-beli su odbili nalet i na poluvreme su otišli sa vođstvom 39:30.

Ključna je bla treća četvrtina u kojoj je Zvezda napravila nedostižnu prednost. Razlika u korist crveno-belih rasla je celim tokom trećeg perioda, da bi posle 30 minuta na semaforu stajalo maksimalnih 67:48.

Zvezda je bila silovita i u četvrtoj četvrtini, povela je sa maksimalnih +24, a Partizan je jedino uspeo da ublaži poraz.

Najefikasniji u pobedničkom taboru bio je Filip Branković sa 22 poena, Matović je dodao 13, a Radaković 12.

U ekipi Partizana Jovanović je imao 13 poena, a po 10 su ubacili Popović i Petrović.

Zvezdu u velikom finalu čeka bolji iz susreta Mega Budućnost.

Be the first to comment on "CRVENO-BELI PREKO PARTIZANA DO FINALA EL: Zvezda razbila crno-bele!"