TOTENHEM PREBOLEO ZAGREB: Sparsi lako slomili Vilu!

Fudbaleri Totenhema savladali su Aston Vilu u Birmingemu sa 2:0 u meču 30. kola Premijer lige i tako na sjajan način se oporavili od šokantnog poraza u Zagrebu.

Time su sebi značajno povećali šanse da se izbore za mesto koje vodi u Ligu šampiona. Ovo im je bila 14. pobeda, dok je Aston Vila zabeležila 11. poraz u sezoni.

Nije se mnogo toga značajnog dešavalo u prvih 45 minuta.

Bukvalno posle prve ozbiljne akcije gostiju, viđen je gol, na asistenciju Lukasa, Karlos Vinisijus je rutinski zatresao mrežu domaćina u 29. minutu.

Početkom drugog dela, priliku za „pevce“ propustio je Hari Kejn, šutirao je kraj desne stative.

U 67. minutu, Mati Keš je načinio prekršaj u kaznenom prostoru, sudija Majk Din je pokazao na penal, a Kejn je rutinski pogodio.

Bio je to njegov 17. gol u sezoni.

Do kraja, u 78. minutu golman Vile Emilijano Martinez je odbranio udarac Pjera-Emila Hojbjerga, da bi najbolju šansu domaćin imao u 84. minutu.

Ros Barkli je sve uradio, ali je izblokiran u poslednji čas i prilika je propala.

U narednom kolu, posle pauze, 3. aprila, Aston Vila dočekuje Fulam, dok dan kasnije Totenhem gostuje u Njukaslu.

Be the first to comment on "TOTENHEM PREBOLEO ZAGREB: Sparsi lako slomili Vilu!"