SITI PETARDIRAO SVECE: Građani razbili Sautempton!

Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su Sautempton sa 5:2 u meču 33. kola Premijer lige Engleske.

Siti je odigrao utakmicu unapred, pošto će u trenutku odigravanja 33. kola igrati finale Liga kupa protiv Aston Vile.

Prvoplasirani tim Premijer lige brzo se oporavio od poraza u gradskom derbiju od Mančester junajteda.

Siti je poveo u 15. minutu preko Kevina de Brujnea koji je natrčao na odbitak i poslao ga u mrežu.

Sautempton deset minuta kasnije stiže do izjednačenja, kada je Džejms Vord Prauz bio precizan sa bele tačke. Rijad Marez u 40. minutu postiže prelep pogodan i donosi novu prednost Građanima.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena, tačnije trećem minutu nadoknade, Ilkaj Gindoan pogađa za 3:1.

Rijad Mahrez je ponovo pogodio u 55. minutu za 4:1, da bi minut kasnije Če Adams smanjio na 4:2.

Peti gol za Siti postigao je De Brujne, koji se drugi put upisao u listu strelaca.

Siti sada ima 14 bodova više od drugoplasiranog Junajteda, uz meč više.

Be the first to comment on "SITI PETARDIRAO SVECE: Građani razbili Sautempton!"