CRNO-BELI TRLJAJU RUKE: Đurđević novim golom približio Partizan milionima!

Fudbaleri Hihona odigrali su nerešeno 1:1 protiv Espanjola u okviru 27. kola španske Segunde.

Još jednu sjajnu partiju u dresu domaćina odigrao je bivši napadač Partizana Uroš Đurđević.

On je postigao svoj 17. gol u prvenstvu i tako učvrstio prvo mesto na listi strelaca Segunde.

Poveo je gost iz Barselone golom Embarbe u 12. minutu. Ipak, desetak minuta kasnije Đurđević donosi izjednačenje svom timu i postavlja konačnih 1:1.

Ovim golom Đurđević ne samo da je doneo vredan bod svom timu, nego je pogurao i Almeriju ka direktnom plasmanu u Primeru, pošto Sadikov tim sad ima samo bod manje od drugoplasiranog Espanjola. Ovakvom razvoju situacije raduju se i u Partizanu, kome sleduje višemilionski bonus ukoliko Almerija na kraju sezone izbor plasman u najjači rang španskog fudbala.

Inače, Đurđeviću je ovo bio peti gol na poslednja četiri meča.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Be the first to comment on "CRNO-BELI TRLJAJU RUKE: Đurđević novim golom približio Partizan milionima!"