PARNI VALJAK I DALJE MELJE: Partizan RAZBIO Radnik u Humskoj 1!

Fudbaleri Partizana lako su savladali Radnik iz Surdulice sa 3:0 u 23. kolu Superlige Srbije.

Bila je ovo 100. utakmica na klupi crno-belih za Aleksandra Stanojevića, a njegovi puleni su mu jubilej čestitali novom, 12. uzastopnom pobedom.

Gosti su se dobro držali sve do završnice prvog poluvremena, kada su poklekli posle centaršuta Miloša Jojića i pogotka Igora Vujačića.

Brzo po povratku na teren nakon pauze domaći su duplirali vođstvo – i to na sličan način.

Ponovo je asistent bio Jojić, ovoga puta iz kornera. U strelce se upisao Aleksandar Šćekić, koji je glavom savladao Kostića.

Samo nekoliko minuta kasnije bilo je jasno da će gosti iz Surdulice pretrpeti poraz. Drugi žuti karton, zbog oštrog starta nad Nathom, zaradio je Jokić.

Takuma Asano je, takođe, pogodio mrežu Radnika i to u 64. minutu, posle odličnog dodavanja Markovića u prazan prostor.

Do kraja susreta domaći su mogli do još jednog pogotka, ali je Lazar Pavlović iz neposredne blizine promašio.

Partizan je rutinski stigao do novog trijumfa i večitom rivalu prišao na samo tri boda, uz dodatak da Crvena zvezda ima dve utakmice manje.

Be the first to comment on "PARNI VALJAK I DALJE MELJE: Partizan RAZBIO Radnik u Humskoj 1!"