LUDA UTAKMICA: Sadik dao dva gola, jedan mu poništen, Almerija doživela šok!

Sadik Degenek

Fudbaleri Leganjesa savladali su Almeriju u zaostaloj utakmici 21. kola španske Segunde.

Meč je završen rezultatom 2:1, a za poraženi tim se ponovo u strelce upisao Umar Sadik.

Bivši golgeter Partizana je u osmom minutu doveo goste u vođstvo, iskoristivši to što se defanzivac Leganjesa okliznuo.

Izjednačenje domaćinu je doneo Borha Baston preciznim udarcem glavom u trećem minutu drugog poluvremena.

Igrao se 70. minut kada je Sadik ponovo zatresao mrežu domaćina, ali je gol poništen zbog igranja ruke.

Pravi šok za goste je usledio u petom minutu nadoknade kada je Kenet Omeruo doneo pobedu Leganjesu.

Ovim golom se Sadik izjednačio sa Kartaheninim Rubenom Kastrom na trećem mestu liste strelaca u Segundi, sa 12 golova.

Inače, najbolji strelac je Uroš Đurđević sa četiri gola više.

Be the first to comment on "LUDA UTAKMICA: Sadik dao dva gola, jedan mu poništen, Almerija doživela šok!"