U ŠPANIJI NIŠTA NOVO: Magična DOMINACIJA Umara Sadika!

Bivši fudbaler Partizana Umar Sadik ne prestaje da trese mreže u španskoj Segundi.

Nigerijac je doprineo novoj pobedi Almerije, ovog puta protiv Kasteljona rezultatom 3:1, upisavši asistenciju i gol.

Ta asistencija iz prvog poluvremena bila je zaista savršena – od prijema, preko finte i driblinga do dodavanja za Hoze Korpasa.

Kasteljon je izjednačio i naterao Almeriju da ponovo napadne, a u 78. minutu je ponovo istupio Sadik.

Ovog puta bio je strelac glavom, što nije baš uobičajeno za njega, pogotovo jer je pogodio sa oko 11 metara.

Nadvisio je čuvara i poslao loptu gotovo u rašlje, tamo gde golman nikako nije mogao da je dohvati.

Do kraja je Almerija stigla do 3:1, a u 88. minutu na terenu se našao još jedan bivši igrač Partizana, Radosav Petrović.

Almerija je sada na deobi druge pozicije sa Espanjolom, oba tima sa po 45 osvojenih bodova.

Sadik je postigao gol ove sezone i drugi je strelac lige, iza Raula de Tomasa iz Espanjola i Uroša Đurđevića iz Sporting Hihona.

Be the first to comment on "U ŠPANIJI NIŠTA NOVO: Magična DOMINACIJA Umara Sadika!"