CRNO-BELI ZADOVOLJILI: Prvenac Bajbeka, Partizan bolji od trećeg tima Ukrajine

Partizan-Žan Kristof Bajbek-Fudbal

Fudbaleri Partizana savladali su sa 1:0 ekipu Desne u trećem pripremnom meču u turskom Beleku.

Jedino strelac za crno-bele bio je Žan Kristof Bajbek, Francuzu je ovo prvi gol od kada je stigao u Partizan.

Prvo poluvreme nije bilo preterano zanimljivo pošto nije bilo golova, a i jaka kiša je pomalo smetala igračima.

Desna je odabrala da se brani, igrali su i malo oštriji fudbal i često pravili faulove na sredini terena.

Pokušavali su crno-beli da napadaju kada god su mogli, ali nisu probili bedem defanzivne linije Desne.

Već na startu drugog četrdesetpetominutnog perioda, Partizan je uspeo da povede, kada je Bajbek na asistenciju Lutovca postigao pogodak.

Otkako je Desna primila gol, krenuli su da budu malo ofanzivniji u svojoj igri, ali kada god bi došli do kaznenog prostora tu bi se njihova akcija završila.

Mogao je Partizan u još nekoliko navrata da postigne pogodak, ali nisu uspeli u toj nameri i savladali su ukrajinsku ekipu sa 1:0 golom Bajbeka u 55. minutu.

Be the first to comment on "CRNO-BELI ZADOVOLJILI: Prvenac Bajbeka, Partizan bolji od trećeg tima Ukrajine"