GROBAR BOLJI OD DELIJE: Tavamba UNIŠTIO Vladana Milojevića!

Fudbaleri Al Ahlija doživeli su debakl na svom terenu pošto su sa 3:0 poraženi od Al Tavona.

Ovo je najteži poraz Milojevića u šampionatu Saudijske Arabije i to od tima za koji igra ljubimac Grobara Leandre Tavamba.

Sjajni Kamerunac je bio junak Al Tavona. On je upisao gol i asistenciju i to sve u prvih 45 minuta posle kojih je bio i postavljen konačni rezultat od 3:0.

Tavamba je najpre u 30. minutu servirao šansu Saneu, a ovaj pogodio za 1:0, potom je Al Džui duplirao vođstvo, da bi isti igrač, u finišu poluvremena, pripremio šansu Tavambi, a ovaj stavio tačku na sjajan period prvog dela meča.

U nastavku nije bilo golova, Milojevićev tim je drugi deo meča dočekao demoralisan i potučen, otud nije bilo energije i ideje ni da dođe do počasnog gola.

Za domaći tim su od starta igrali Marko Marin i Ljubomir Fejsa, u nastavku i bivši igrač Čukaričkog Samuel Ovusu koji je zamenio nemačkog internacionalca.

Be the first to comment on "GROBAR BOLJI OD DELIJE: Tavamba UNIŠTIO Vladana Milojevića!"