DEBAKL LOKOMOTIVE: Nikolić doživeo najteži poraz u karijeri!

Lokomotiva iz Moskve i njen trener Marko Nikolić doživeli su težak udarac u 18. kolu ruske Premijer lige.

Gostovali su ekipi Krasnodara i doživeli potpuni debakl rezultatom 5:0 (2:0).

Malo ko je očekivao da će okršaj dva učesnika Lige šampiona biti završen ovako ubedljivim trijumfom „zelenih“.

Tek što je počela utakmica VIktor Kleson je doveo Krasnodar u vođstvo.

Samo šest minuta kasnije i Remi Kabelja se upisao u listu strelaca.

Potom je Lokomotiva uspela nekako da uspostavi balans na terenu i u 45. minutu dođe do penala.

Odgovornost je preuzeo najbolji igrač, Anton Mirančuk, ali nije uskoristio najbolju priliku za „lokose“.

Nikolićev tim je pokušavao i u nastavku da se vrati, nije uspeo, a onda se potpuno raspao.

U 75. minutu je Markus Berg doneo 3:0, a pet minuta kasnije Sulejmanov postigao i četvrti gol za Krasnodar.

Potpuni krah upotpunio je Berg svojim drugim, a Krasnodarovim petim golom na meču.

Lokomotiva je ostala na 7. mestu sa 28 bodova, a bod manje ima Krasnodar na jednom mestu ispod.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Be the first to comment on "DEBAKL LOKOMOTIVE: Nikolić doživeo najteži poraz u karijeri!"