RONALDO IM JE SVE: Kristijano nije igrao, Juventus opet prosuo bodove!

Fudbaleri Juventusa još jednom su razočarali svoje navijače.

Ekipa Andree Pirla odigrala je nerešno 1:1 na gostovanju Beneventu u 9. kolu Serije A. Na ovom meču nije igrao Kristijano Ronaldo, koji je dobio zasluženi odmor.

Ipak, došlo je vreme da Juventus ne može da pobedi bez Portugalca.

Meč je krenuo fantastično za goste. Poveo je Juventus u 21. minutu kada je Morata iskoristio asistenciju sjajnoj Federika Kjeze. Ipak, već do poluvremena Benevento je preko Leticije izjednačio u četvrtom minutu nadoknade.

Bio je bolji tim Juventus u nastavku meča, ali nije mogao da stigne do gola vrednog tri boda, Veštice su odolele i pokazale da će ovog puta u Seriji A biti tvrd orah svim timovima.

Posle devet odigranih kola Juventus je četvrti sa 17 bodova, a Benevento se nalazi na sjajnoj 12. poziciji sa deset poena.

Be the first to comment on "RONALDO IM JE SVE: Kristijano nije igrao, Juventus opet prosuo bodove!"