USREĆUJE CRNO-BELE I U ŠPANIJI: Efektna peta Sadika, Partizan trlja ruke!

Sadik Degenek

Umar Sadik doneo je pobedu Almeriji. Njegov tim savladao je Mirandes 2:1. Sadik je bio apsolutni heroj, pošto je pogodio za pobedu u 45. minutu.

Svi golovi na meču viđeni su u prvom poluvremenu. Viljalba je domaćinu doneo prednost u 17. minutu, izjednačio je u 42. minutu Martinez.

Da to ne bude sve pobrinuo se Sadik koji je postavio konačnih 2:1. To je bio njegov drugi pogodak od odlaska iz Partizana.  Nigerijac je efektno petom pogodio posle dodavanja Korpasa.

Almerija je ovom pobedom skočila na četvrtu poziciju na tabeli sa 20 bodova, vezala je i treću pobedu u nizu.

Klub je na dobrom putu ka povratku u elitu, a to će doneti Partizanu dodatnih tri miliona evra kroz bonuse, a u slučaju da postigne 20 golova Partizan bi prihodovao dodatnih 500.000 evra.

Be the first to comment on "USREĆUJE CRNO-BELE I U ŠPANIJI: Efektna peta Sadika, Partizan trlja ruke!"