Fudbaleri Nemačke pobedili su na svom terenu Ukrajinu sa 3:1 u 5. kolu A Lige nacija.

Ekipa Joakima Leva je do trijumfa došla posle preokreta.

Oni su na gol Jermečuka u 12. minutu imali spreman odgovor i već do poluvremena preokrenuli rezultat.

Prvo je Sane u 23. pogodio, da bi to isto u 33. učinio i Timo Verner.

Napadač Čelsija postiže novi pogodak u 64. minutu, što je ispostaviće se bio konačan rezultat.

U drugoj utakmici ove grupe, Švajcarska i Španija su remizirali su 1:1.

Crvena furija je jedva izvukla bod u Bazelu, uprkos dva penala, ali i crvenom kartonu za igrača domaćih.

Dugo je na snazi bilo 1:0, zahvaljujući pogotkom Frojlera u 26. minutu.

U 57. je Ramos promašio prvi penal, da bi Elvedi poslat u svlačionicu u 79. minutu.

Kapiten Španije je uspeo da ne realizuje još jedan jedanaesterac, ovoga puta u 80. minutu.

Ipak, bod na teškom gostovanju Španiji je doneo Đerar Moreno u 89. minutu.

Pred poslednje kolo, Nemačka je prva sa devet bodova, Španija je prati sa osam, šest ima Ukrajina, dok je Švajcarska na začelju sa tri boda.

Be the first to comment on "LIGA NACIJA: Nemačka preokrenula Ukrajinu, Ramos promašio dva penala u remiju Španije!"