BLAMAŽA CRNO-BELIH: Partizan doživeo debakl na svom terenu

Košarkaši Partizana poraženi su od Burža 89:76, u petom kolu Evrokupa.

Izabranici Vlada Šćepanovića odigrali su veoma lošu utakmicu koja je prelomljena u drugoj četvrtini.

Crno-beli bili su očajni u pomenutom periodu, dopustili su protivniku da postigne 35 poena za deset minuta i na pauzu su otišli sa 17 poena zaostatka, 40:57.

Najefikasniji u poraženom timu bio je Gordić sa 15 poena.

Pobednika je predvodio Pelos sa 28 poena, dok je Anđušić postigao 23.

Partizan je loše otvorio utakmicu, te je Burž brzo došao do dvocifrene prednosti, 6:16.

Ipak, ekipa Vlada Šćepanovića uspela je da uhvati ritam zaigravši odličnu odbranu, pa je ubrzo na semaforu bio egal.

Na kraju prve četvrtine Partizan je imao tri poena zaostatka, 19:22.

U drugoj četvrtini usledio je već pomenuti scenario. Bila je ovo najlošija deonica Partizana u kojoj im ništa nije polazilo za rukom.

Burž je imao pregršt lakih poena koji su dolazili iz grešaka Partizana, uz to su bili raspoloženi u šutu i na poluvremenu su imali +17, 40:57.

Tokom treće i četvrte četvrtine crno-beli igrali su bolje, jer realno gore nisu mogli, ali to nije bilo dovoljno za preokret. Partizan nijednom nije uspeo da spusti zaostatak na jednocifren, što dosta govori o igri.

U redovima Burža Pelos je bio nezaustavljiv, Anđušić je pogađao kada je bilo važno i ekipa iz Francuske zasluženo dolazi do pobede.

Be the first to comment on "BLAMAŽA CRNO-BELIH: Partizan doživeo debakl na svom terenu"