„ORLOVI“ RAZOČARALI: Srbija doživela neočekivan poraz od Mađarske u Beogradu!

Nikola Milenković-Srbija-Mađarska-FSS-Marakana-Liga nacija

Fudbaleri Srbije poraženi su u Beogradu od Mađarske 1:0 (1:0) u 3. kolu grupe 3 u Ligi nacija.

Videli smo potpuno drugo lice Srbije u odnosu na ono šta je prikazala u Oslu protiv Norveške pre samo tri dana.

Potpuno bezidejno, bez trke i kreativnosti, može da se kaže i želje u odnosu na prethodni meč, Srbiju je srušio 31-godišnji debitant Norbert Kenjveš, rođen u Bačkoj Topoli.

Učinio je to tako što mu je odbrana „Orlova“ uručila poklon u režiji Mijata Gaćinovića.

Fudbaler Hofenhajma je dva puta loše reagovao, prvo je pogodio Nikolu Milenkovića, a onda vratio „kratku“ loptu golmanu Predragu Rajkoviću, a Kenjveš je bio brži.

U tom trenutku se spetljao i Stefan Mitrović, a sadašnji napadač Zalaegersega iskoristio to i posle driblinga odlučio pobednika.

Šta reći o igri Srbije?

Jako loš utisak…

Činjenica je da je selektor Ljubiša Tumbaković promenio sastav, što je i normalno u ciklusu od tri utakmice, a najviše se osetio izostanak Aleksandra Mitrovića, koji nije dobio ni minut.

Luka Jović, njegova zamena, potpuno je podbacio i bio neprimetan tokom svih 90 minuta, toliko da je više uradio Dušan Vlahović u poslednih 20 minuta kao rezervista.

U tom periodu je Srbija i bila najbliža izjednačenju kada je debitant iz Fiorentine pogodio stativu.

Pored toga, Gaćinović je imao još jednu šansu iz rubrike „stopostotnih“ i to je bilo sve od Srbije.

Slabo, mršavo i takav je na kraju rezultat na semaforu na stadionu „Rajko Mitić“.

I što je najgore, Srbija je glavni kandidat da se vrati u C Ligu nacija jer je poslednja u ovoj grupi.

A slede joj gostovanje Turskoj, a onda i Mađarskoj…

Be the first to comment on "„ORLOVI“ RAZOČARALI: Srbija doživela neočekivan poraz od Mađarske u Beogradu!"