SADA IH NIJE POGLEDALA SREĆA: Šarlroa eliminisan iz Lige Evrope!

Fudbaleri Šarlroa nisu uspeli da se plasiraju u grupnu fazu Lige Evrope.

Belgijski tim je posle eliminacije Partizana izgubio na svom terenu od Leha sa 2:1.

Za razliku od duela sa crno-belima, kada su uz dosta sreće prošli u plej-of fazu kvalifikacija, ovog puta fortuna nije bila na njihovoj strani.

Leh je bio nešto bolji tim u prvom poluvremenu, a posle prvih 45 minuta vodio je sa 2:0. Prvo je Ramirez uz dosta sreće posle odbitka poslao loptu u gol Penetoa. Na 2:0 povisio je preciznim udarcem iz daljine Puhač.

Šarlroa je u drugom poluvremenu krenuo na sve ili ništa. Rezai je prošle nedelje postigao neverovatan gol protiv Partizana, a sad je u 51. minut promašio penal. Ipak, pet minuta kasnije Fal smanjuje na 2:1.

Leh je ostao sa igračem manje u 77. minutu kada je Satka dobio drugi žuti, samim tim i crveni karton. Šarlroa je do kraja meča propustio nekoliko šansi, ali nije uspeo da dođe do produžetaka i istorijskog plasmana u grupnu fazu LE.

Be the first to comment on "SADA IH NIJE POGLEDALA SREĆA: Šarlroa eliminisan iz Lige Evrope!"